Vikroma -
Garantuota paslaugų kokybė!

APIE MUS

Duju balionu patikra Kaune, duju irangos montavimas

Tam, kad automobilis su sumontuota dujų įranga važiuotų saugiai ir be jokių trukdžių, yra būtina patyrusių specialistų komanda. Todėl visais dujų įrangos montavimo ir remonto klausimais siūlome kreiptis pas mus. 

"Vikroma - 1997 metais įsteigta uždaroji akcinė bendrovė, atliekanti automobilinių dujų balionų patikrą Kaune, montuojanti automobilinę dujų įrangą į lengvuosius ir krovininius automobilius, prekiaujanti dujų įranga

Mūsų darbuotojai profesionaliai atlieka visus darbus, susijusius su dujų įranga Jūsų automobilyje: dujų baliono pratęsimu, dujų įrangos montavimu, remontu, diagnostika ir kt. Puikiai atlikti savo darbą mums padeda naujausios technologijos, šiuolaikiška diagnostikos įranga. Mes suteikiame savo darbams garantiją ir vertiname Jūsų laiką. 

Autoservise nustatytos dujų baliono patikros, dujų įrangos bei jos remonto kaina Jus maloniai nustebins. Mūsų servise suderintas techninis procesas leidžia laikyti paslaugų kainas žemam lygyje, kompensuojant tai darbų kiekiu, kurį atlieka mūsų servisas.

Mes

  • Turime daugiau kaip 27 metų darbo patirtį šioje srityje;
  • Montuojame sertifikuotą, patikimą tiesioginio įpurškimo automobilių dujų įrangą;
  • Atliekame visas dujų įrangos remonto paslaugas;
  • Konsultuojame klientus dujų įrangos ir baliono patikros klausimais;
  • Sumontuotai dujų įrangai suteikiame 2 metų garantiją ir išduodame visus reikiamus dokumentus „Regitrai“.